Eesti sõitjalitsentsiga võistleja registreerimine

Meil on hea meel teatada, et kasutame sel aastal registreerimiseks ja hindamiseks DriftPoint keskkonda aadressil https://driftpoint.net.

Juhised DriftPoint veebikeskkonnas registreerimiseks:

1. Kõigile 2022. aastal võistlustel osalenud võistlejatele palume kontrollida oma meilikasti (sh rämpsposti kausta) e-kirja jaoks DriftPointilt, mis sisaldab teie konto andmeid ja mille saatja on kaarel@driftpoint.net.

2. 
a) Kui olete saanud meili konto andmetega, siis järgige e-kirjas olevaid juhiseid.

b) Kui te pole saanud e-kirja konto andmetega, siis looge endale konto veebilehel https://driftpoint.net ning taotlege endale võistleja rolli, täites kõik väljad lingil https://driftpoint.net/userSettings/CompetitorRequest (kui teil pole veel litsentsi numbrit, siis see ei takista teid hooajaks registreerimisel).

3. Registreerimine

a) Võistlusele registreerimiseks navigeerige veebilehel “Registreerimine” -> “Võistlusele registreerimine” või kasutage järgnevat linki: https://driftpoint.net/EventRegistration.

b) Hooajaks registreerimiseks navigeerige veebilehel “Registreerimine” -> “Hooaja registreerimine” või kasutage järgnevat linki: https://driftpoint.net/NumberReservation.

Kui teil tekib küsimusi või probleeme, siis palun võtke ühendust kaarel@driftpoint.net.