Meedia

Toetajad | Galerii | Meediakajastus

Tere tulemast meedia lehele, oleme tänulikud, et olete huvitatud Eesti Drifti Liidu poolt korraldatud võistluste ja ürituste kajastamisest.

Meedia akrediteerimispõhimõtted autospordi Eesti meistrivõistlustele

Kui soovid meediapääset siis palun saada soov press@driftime.ee, ning lisa juurde:
– meediaväljaande nimi või varasemate tööde veebisaidi link
– kontaktandmed (e-mail, telefon, nimi)
– millisele üritusele soovid tulla,
– kirjuta juurde kas oled varem käinud

Kuna meediapääsmete arv on piiratud, saadame hiljemalt kolm päeva enne üritust vastuse kas teie meedia soov on kinnitatud või mitte.
Prioriteetseks meediaks on meediaväljaanded, varasemalt osalenud foto- ja videograafid,

Meedia akrediteerimine toimub eraldi lepingu alusel. Leping saadetakse koos kinnituskirjaga meedia E-mailile, kes peab selle allkirjastatuna ürituse väravasse esitama koos elukindlustusega.
Meedia sissepääs on eraldi väravas, mis on märgitud meediakaartile.

Meedia akrediteerimine kehtib ainult ühe võistluse puhul, kui hooajalist meedia akrediteerimise kaarti pole eraldi välja antud.

Droonide kasutamine võistlustel on lubatud ainult eraldi akrediteerimisega ja kokkulepel korraldaja ning otseülekande meeskonnaga.

Eesti Drifti Liidul on õigus kasutada oma tarbeks mis tahes materjali, mis on salvestatud või loodud Eesti Drifti Liidu poolt korraldatud võistlustel. Eesti Drifti Liidul on õigus keelata driftivõistluste õnnetused jms, salvestatud materjalide avaldamine, mida Eesti Drifti Liit ei soovi ega pea vajalikuks avaldada. Sellist teavet võidakse teatada enne või pärast võistlust ning meedia peab tingimusteta eemaldama kogu materjali k.a selle mis on juba avaldatud.
Meedia peab andma Eesti Drifti Liidule igat tüüpi materjali, mida küsitakse (mis on salvestatud ürituse raames).

Eesti Drifti Liidul on õigus anda meistrivõistluste etappidele sissepääsupileteid teatud meediakanalitele täitmata ülaltoodud nõudeid, kuid hinnates meediarakendust ja nende olulisust.

Pikad püksid, kinnised jalanõud on rajal meediumitele SOOVITUSLIK!
Meediavest on KOHUSTUSLIK!

Meedia liigub raja ääres ainult kaardipeal märgitud kohtades. Ohtliku olukorra tekitamisel või vales kohas viibimisel on Eesti Drifti Liidu esindajal õigus võistlustelt eemaldada.
Võistlusraja ületamine ei ole lubatud, kui ei ole meediakaardil märgitud teisiti.