DRIFTI Eesti ja Läti Meistrivõistlused 2019 PRO klassis

JrkNrJuhtKOKKURiia „Baltic Drift Opening”Kehala, „Rollercoaster from Hell”Pärnu „Summer Bash”Riia „Witch Kettle” Laitse ”Superfinaalid”Riia „Final Fight”
1EE 26MIHKEL NORMAN TULTS5071009896101112 
2EE 36OLIVER RANDALU3508690632586 
3EE 28AO VAIDA339,25103557154,2556 
4EE 30ANDRI RAUDVA3315763649156 
5EE 23HENRI KIVIMAGI2945855556264 
6EE 29BIRGER KIIREND265,756354,56261,2525 
7EE 34ALLAN LÄTT263,2563635824,2555 
8LV 21EDMUNDS BĒRZIŅŠ242073628126 
9EE 1RANDAR KAJO19524,506054,556 
10EE 69KRISTJAN SALMRE155,5005824,573 
11LV 17 ERIKS ULASS13705602655 
12LV 41 JANIS JURKA129,250258024,250 
13EE 4ALLAR AASMAA11124,562024,50 
14EE 25MARKO MÄGI78,7500024,2554,5 
15EE 21 HANS CHRISTIAN KULL75024,502624,5 
16LV 4 ARTURS MISKINS61,5000061,5 
17EE 6 OTT KOKK56000560 
18LV 115IVO CĪRULIS55000550 
19LV 113KRISTIANS BURKOVS55000550 
20EE 33RAIT LEMBER55005500 
21LV 5RINALDS RIŽOVS54,500054,50 
22LV 1INGUS JEKABSONS28000280 

Baltic PRO klassi DRIFTI Meistrivõistlused 2019

jrkNrJuhtiKOKKURiia „Baltic Drift Opening”Pärnu „Summer Bash”Palanga „Madness in the heat”Laitse ”Superfinaalid”Riia „Final Fight”
1EE 26MIHKEL NORMAN TULTS3981009690112 
2LT 93 BENEDIKTAS CIRBA3866411211298 
3EE 28AO VAIDA284,51037154,556 
4EE 23HENRI KIVIMAGI23958556264 
5 LT 5VALDAS VINDŽIGELSKIS219,558578024,5 
6EE 30ANDRI RAUDVA1775764056 
7LV 21EDMUNDS BĒRZIŅŠ1460625826 
8LV 41 JANIS JURKA14308063  
9EE 1RANDAR KAJO140,524,560056 
10LT 6 GEDIMINAS IVANAUSKAS1390562558 
11EE 11KEVIN PESUR125,561,5640DSQ 
12LV 17 ERIKS ULASS115006055 
13LT 11VYGANTAS RIMKUS757500  
14LT 8GEDIMINAS LEVICKAS636300  
15LT P5DONATAS MACPREIKŠAS620062  
16LV 4 ARTURS MISKINS61,500061,5 
17LV 1INGUS JEKABSONS555500  
18LT 3ANDRIUS ČIBIRKA252500  
19EE 21HANS CHRISTJAN KULL24,5   24,5 
20LT 2ARUNAS CERNEVICIUS24,5   24,5 

NEZ PRO klassi DRIFTI Meistrivõistlused 2019

jrkNrJuhtiKOKKUKehala, „Rollercoaster from Hell”Turku “Grand Arena Drifting”Riia „Witch Kettle” 
126 EEMihkel Norman Tults2729873101
213 FILauri Heinonn2385711071
330 EEAndri Raudva227637391
421 LVEdmunds Berzins221736781
536 EEOliver Randalu195908025
620 SEAnders Hay145586225
728 EEAo Vaida133,755524,554,25
859 SEElias Broström119,561,5580
91 EERandar Kajo110,505654,5
1034 EEAllan Lätt87,2563024,25
114 EEAllar Aasmaa86,562024,5
1217 LVEriks Ulass8256026
1330 NMarius Andrusevicius8156250
1417 EEArti Kannisto80,505624,5
1536 SEFredrik Westring80,2505624,25
165 SETony Averstedt646400
1786 FIHenri Haanpää640640
1823 EEHenri Kivimägi620062
1928 FINiko Pesonen620620
2026 FIJohannes Falck550550
2195 FIJoni Anttila550550
22150 FITorolf Snellman54,5054,50
2321 EEHans Christian Kull50,524,5026
2441 LVJanis Jurka49,525024,5
2530 EEMarko Mägi48,75024,524,25
266 LTGediminas Ivanauskas252500
2715 EEMärt Kuvvas24,524,500
2855 FINiklas Wik24,5024,50
2988 FIEero Yli-Sipilä24,5024,50
3079 EEReigo Proos240240
317 LVArturs Miskinis0000
32188 FIJanne Kaasalainen0000

Eesti DRIFTI Meistrivõistlused 2019 PRO AM klassis

jrkNrJuhtiKOKKURiia „Baltic Drift Opening”Kehala, „Rollercoaster from Hell”Pärnu „Summer Bash”Riia „Bikernieki” KuressaareLaitse ”Superfinaalid”
1EE 17 MARCO PREMS52510611079966965
2EE 66 KEVIN LUIGE417251001085526103
3EE 6 SANDER SAAR39878,577907224,556
4EE 22 MARGUS KALJA350,554,5659224,554,560
5EE 18 KAREL PIIROJA265,2554,2506506482
6EE 88 SAIMON KÖST 263,5065635624,555
7EE 8 HOLGER LUNTER2620646454,524,555
8EE 39 KEIO HEIMANN255,5005624,59481
9EE 7 MICHAEL REILJAN254,7524,256405654,556
10EE 56ALLAR AASMAA19800054,554,589
11EE 4ERIC GREGOR166084572500
13EE 15PÄRT KUVVAS12700005671
14EE 79 REIGO PROOS104,524,2500024,2556
15EE 94 RANDO PUSA8226056000
16EE 5 KRISTO PÄÄSTEL8100002655
17EE 33ARTI KANNISTO690000069
18EE 13MARGUS MANGUS640000064
19EE 65SANDER KELNER560000056
20EE 69MATTI KYYT250000250
21EE 48 JAANIS KOPPEL24,25000024,250
22EE 3 KRISTJAN PÕLLU24,25000024,250

Eesti DRIFTI Karikavõisltused 2019 STREET klassis

jrkNrJuhtiKOKKURiia „Baltic Drift Opening”Pärnu „Summer Bash”Riia „Bikernieki” KuressaareLaitse ”Superfinaalid”
1EE 78 JAKOV LEŠKIN 416112104865658
2EE 4 RAGNAR VIINAPUU37406911211281
3EE 1TAAVO LEIDORP339860986590
4EE 30ALEKSANDR PIHOJA305090657971
5EE 23 SIMON SUVEMAA21609406458
6 EE 27RAINER MUULI20907106771
7EE 32 KARL ERIK TASUJA20407275057
8EE 5NIKITA ZUKOV1589800060
9EE 2KERT AAVIK1370008255
10EE 40 STANISLAV VASSILJEV1290065640
11EE 7ANDRES REA1210009625
12EE 95 RAIN HIIENURM1200650055
13 EE 13REINO KOLK1180005662
14EE 14MARKUS PRUUL117,50005661,5
15EE 66KONSTATIN GRIN112    112
16EE 20 ŠESEOPOLOV SERGEI63000063
17EE 55 ALAR NORT56000560
18EE 277DENISS URMAKER56    56
19 EE 47SILVER KIIK25000025
20EE 94MARGUS METSOJA24,5000024,5
21EE 44ALEXANDER ANNUS24,5    24,5
22EE 58HARLET ESLAS000000
23EE 18MARTIN ALAS000000
24EE 888KEVIN VISSEL0    0